دریافت نوبت دکتر سارا کاظم پور اردبیلی فوق تخصص غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sara-kazem-poor-ardebili

کد نظام پزشکی: 97410

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سارا کاظم پور اردبیلی

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر سارا کاظم پور اردبیلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سارا کاظم پور اردبیلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سارا کاظم پور اردبیلی

ثبت نظر برای دکتر سارا کاظم پور اردبیلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سارا کاظم پور اردبیلی

دکتر سارا کاظم پور اردبیلی متخصص غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر سارا کاظم پور اردبیلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سارا کاظم پور اردبیلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سارا کاظم پور اردبیلی متخصص غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سارا کاظم پور اردبیلی را مشاهده کنید.