رزرو نوبت اینترنتی دکتر فریدون مفخم صنیعی فوق تخصص غدد و متابولیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فریدون مفخم صنیعی

کد نظام پزشکی: 11186

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فریدون مفخم صنیعی

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر فریدون مفخم صنیعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فریدون مفخم صنیعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر فریدون مفخم صنیعی

ثبت نظر برای دکتر فریدون مفخم صنیعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فریدون مفخم صنیعی

دکتر فریدون مفخم صنیعی متخصص غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر فریدون مفخم صنیعی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فریدون مفخم صنیعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فریدون مفخم صنیعی متخصص غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فریدون مفخم صنیعی را مشاهده کنید.