رزرو نوبت اینترنتی دکتر کبری روحی گیلانی متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر کبری روحی گیلانی

کد نظام پزشکی: 42004

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کبری روحی گیلانی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر کبری روحی گیلانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کبری روحی گیلانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر کبری روحی گیلانی

ثبت نظر برای دکتر کبری روحی گیلانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کبری روحی گیلانی

دکتر کبری روحی گیلانی متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر کبری روحی گیلانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کبری روحی گیلانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کبری روحی گیلانی متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کبری روحی گیلانی را مشاهده کنید.