دریافت نوبت دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mostafa-nilforooshan-shahshahani

کد نظام پزشکی: 8807

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی

ثبت نظر برای دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی

دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مصطفی نیلفروشان شهشهانی را مشاهده کنید.