رزرو نوبت اینترنتی دکتر حسین نویدی قاضیانی متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حسین نویدی قاضیانی

کد نظام پزشکی: 37699

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسین نویدی قاضیانی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر حسین نویدی قاضیانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسین نویدی قاضیانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر حسین نویدی قاضیانی

ثبت نظر برای دکتر حسین نویدی قاضیانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسین نویدی قاضیانی

دکتر حسین نویدی قاضیانی متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر حسین نویدی قاضیانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسین نویدی قاضیانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین نویدی قاضیانی متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسین نویدی قاضیانی را مشاهده کنید.