رزرو نوبت اینترنتی دکتر حسن گنجی زاده زواره متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حسن گنجی زاده زواره

کد نظام پزشکی: 63810

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسن گنجی زاده زواره

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر حسن گنجی زاده زواره هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسن گنجی زاده زواره هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر حسن گنجی زاده زواره

ثبت نظر برای دکتر حسن گنجی زاده زواره

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسن گنجی زاده زواره

دکتر حسن گنجی زاده زواره متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر حسن گنجی زاده زواره واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسن گنجی زاده زواره در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسن گنجی زاده زواره متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسن گنجی زاده زواره را مشاهده کنید.