رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهرزاد غلامپور دهکی متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهرزاد غلامپور دهکی

کد نظام پزشکی: 74802

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهرزاد غلامپور دهکی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر مهرزاد غلامپور دهکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهرزاد غلامپور دهکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر مهرزاد غلامپور دهکی

ثبت نظر برای دکتر مهرزاد غلامپور دهکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهرزاد غلامپور دهکی

دکتر مهرزاد غلامپور دهکی متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر مهرزاد غلامپور دهکی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهرزاد غلامپور دهکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهرزاد غلامپور دهکی متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهرزاد غلامپور دهکی را مشاهده کنید.