دریافت نوبت دکتر هدیه صانعی فرد متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hediyeh-sanei-fard

کد نظام پزشکی: 56573

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هدیه صانعی فرد

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر هدیه صانعی فرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هدیه صانعی فرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر هدیه صانعی فرد

ثبت نظر برای دکتر هدیه صانعی فرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هدیه صانعی فرد

دکتر هدیه صانعی فرد متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر هدیه صانعی فرد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هدیه صانعی فرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هدیه صانعی فرد متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هدیه صانعی فرد را مشاهده کنید.