دریافت نوبت دکتر معصومه نورانی تقی دیزج متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-masoomeh-noorani-taghi-dizaj

کد نظام پزشکی: 67995

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر معصومه نورانی تقی دیزج

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر معصومه نورانی تقی دیزج هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر معصومه نورانی تقی دیزج هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر معصومه نورانی تقی دیزج

ثبت نظر برای دکتر معصومه نورانی تقی دیزج

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر معصومه نورانی تقی دیزج

دکتر معصومه نورانی تقی دیزج متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر معصومه نورانی تقی دیزج واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر معصومه نورانی تقی دیزج در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر معصومه نورانی تقی دیزج متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر معصومه نورانی تقی دیزج را مشاهده کنید.