دریافت نوبت دکتر آسیه مصلی نژاد متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-asiyeh-mosala-nezhad

کد نظام پزشکی: 57295

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر آسیه مصلی نژاد

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر آسیه مصلی نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر آسیه مصلی نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر آسیه مصلی نژاد

ثبت نظر برای دکتر آسیه مصلی نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر آسیه مصلی نژاد

دکتر آسیه مصلی نژاد متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر آسیه مصلی نژاد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر آسیه مصلی نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر آسیه مصلی نژاد متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر آسیه مصلی نژاد را مشاهده کنید.