رزرو نوبت اینترنتی دکتر عبدالرضا پورمتعبد متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر عبدالرضا پورمتعبد

کد نظام پزشکی: 88147

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالرضا پورمتعبد

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر عبدالرضا پورمتعبد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالرضا پورمتعبد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر عبدالرضا پورمتعبد

ثبت نظر برای دکتر عبدالرضا پورمتعبد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالرضا پورمتعبد

دکتر عبدالرضا پورمتعبد متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر عبدالرضا پورمتعبد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالرضا پورمتعبد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرضا پورمتعبد متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالرضا پورمتعبد را مشاهده کنید.