دریافت نوبت دکتر فهیمه سهیلی پور متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fahimeh-soheili-poor

کد نظام پزشکی: 88520

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فهیمه سهیلی پور

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر فهیمه سهیلی پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فهیمه سهیلی پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر فهیمه سهیلی پور

ثبت نظر برای دکتر فهیمه سهیلی پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فهیمه سهیلی پور

دکتر فهیمه سهیلی پور متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر فهیمه سهیلی پور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فهیمه سهیلی پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فهیمه سهیلی پور متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فهیمه سهیلی پور را مشاهده کنید.