دریافت نوبت دکتر فاطمه پسندی فوق تخصص غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fatemeh-pasandi

کد نظام پزشکی: 68530

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه پسندی

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر فاطمه پسندی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه پسندی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر فاطمه پسندی

ثبت نظر برای دکتر فاطمه پسندی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه پسندی

ساعات حضور، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه .

از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰

ساعات نوبت دهی از شنبه تا چهارشنبه :

صبح ها از ساعت۱۱ تا ۱۲

در روزهای کاری مطب ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸

به علت نسخه نویسی الکترونیکی و متفاوت بودن مشکلات بیماران ،نوبت اعلام شده ،زمان حضور در مطب می باشد و زمان دقیق ویزیت توسط پزشک نمی باشد.

دکتر فاطمه پسندی متخصص غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر فاطمه پسندی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه پسندی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه پسندی متخصص غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه پسندی را مشاهده کنید.