رزرو نوبت اینترنتی دکتر بنفشه شاه نظری فوق تخصص غدد و متابولیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر بنفشه شاه نظری

کد نظام پزشکی: 63739

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بنفشه شاه نظری

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر بنفشه شاه نظری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بنفشه شاه نظری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر بنفشه شاه نظری

ثبت نظر برای دکتر بنفشه شاه نظری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بنفشه شاه نظری

دکتر بنفشه شاه نظری متخصص غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر بنفشه شاه نظری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بنفشه شاه نظری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بنفشه شاه نظری متخصص غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بنفشه شاه نظری را مشاهده کنید.