دریافت نوبت دکتر مهرناز ایمانی فوق تخصص غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehrnaz-imani

کد نظام پزشکی: 70182

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهرناز ایمانی

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر مهرناز ایمانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهرناز ایمانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مهرناز ایمانی

ثبت نظر برای دکتر مهرناز ایمانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهرناز ایمانی

متخصص داخلی ، بورد فوق تخصصی بیماریهای غدد و متابولیسم

دکتر مهرناز ایمانی متخصص غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر مهرناز ایمانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهرناز ایمانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهرناز ایمانی متخصص غدد و متابولیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهرناز ایمانی را مشاهده کنید.