رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهشید قیدرلو متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهشید قیدرلو

کد نظام پزشکی: 102468

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهشید قیدرلو

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر مهشید قیدرلو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهشید قیدرلو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مهشید قیدرلو

ثبت نظر برای دکتر مهشید قیدرلو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهشید قیدرلو

دکتر مهشید قیدرلو فوق تخصص غدد و متابولیسم و رشد کودکان و نوجوانان

دکتر مهشید قیدرلو متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر مهشید قیدرلو واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهشید قیدرلو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهشید قیدرلو متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهشید قیدرلو را مشاهده کنید.