دریافت نوبت دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-yaser-moosavi-nadooshan

کد نظام پزشکی: 110759

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

فوق تخصص: روانپزشکی کودک و نوجوان

اگر شما دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن

ثبت نظر برای دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن

دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) روانپزشکی کودک و نوجوان هستند. مطب دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) روانپزشکی کودک و نوجوان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدیاسر موسوی ندوشن را مشاهده کنید.