دریافت نوبت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehrdad-adli-ardebili

کد نظام پزشکی: 26433

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر مهرداد عدلی اردبیلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهرداد عدلی اردبیلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

ثبت نظر برای دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر مهرداد عدلی اردبیلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهرداد عدلی اردبیلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهرداد عدلی اردبیلی را مشاهده کنید.