رزرو نوبت اینترنتی دکتر فریده دوکانه ای متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فریده دوکانه ای

کد نظام پزشکی: 384

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فریده دوکانه ای

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر فریده دوکانه ای هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فریده دوکانه ای هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر فریده دوکانه ای

ثبت نظر برای دکتر فریده دوکانه ای

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فریده دوکانه ای

این مرکز مشاوره با در اختیار داشتن محیطی آرام، تجهیزات به روز و تیمی با تجربه قصد دارد گام های مفیدی در عرصه ی روانشناسی و مشاوره بردارد. یکی از برجسته ترین اقدامات این مجموعه میتوان به برگزاری کارگاه های آموزشی روانشناسی در زمینه های مختلف اشاره کرد. با توجه به لزوم ارتقا دانش افراد در این حوزه، تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا بتوانیم به حد مطلوبی وظیفه ی مهم خود را اجرایی نماییم. جهت اطلاع از برنامه کارگاه ها میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم آرامش در ارتباط باشید.

دکتر فریده دوکانه ای متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر فریده دوکانه ای واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فریده دوکانه ای در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فریده دوکانه ای متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فریده دوکانه ای را مشاهده کنید.