رزرو نوبت اینترنتی دکتر نسیبه افتخاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نسیبه افتخاری

کد نظام پزشکی: 113470

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نسیبه افتخاری

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر نسیبه افتخاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نسیبه افتخاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر نسیبه افتخاری

ثبت نظر برای دکتر نسیبه افتخاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نسیبه افتخاری

دکتر نسیبه افتخاری متخصص اعصاب و روان سابقه چهارسال کار در بیمارستان روانپزشکی ایران به عنوان دستیار تخصصی سابقه چهارسال کار در بخش روانپزشکی بیمارستان رسول اکرم به عنوان دستیار تخصصی سابقه آموزش و انجام روان درمانی در انستیتو روانپزشکی تهران سرپرستی کلینیک ترک اعتیاد و ویزیت بیماران سرپایی و بستری در بیمارستان سینا به مدت دوسال درمان دارویی و روان درمانی بیماران روانپزشکی و مراجعین در کلینیک چمان به مدت ۱۸ ماه درمان دارویی بیماران روانپزشکی در کلینیک پندار به مدت ۶ماه متخصص در درمان اضطراب، وسواس، افسردگی، اختلال خواب، اعتیاد، اختلالات جنسی، اختلالات کودک ونوجوان و سالمندان(آلزایمر و ...)

دکتر نسیبه افتخاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر نسیبه افتخاری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نسیبه افتخاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نسیبه افتخاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نسیبه افتخاری را مشاهده کنید.