رزرو نوبت اینترنتی دکتر آناهیتا رضائی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر آناهیتا رضائی

کد نظام پزشکی: 42244

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر آناهیتا رضائی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر آناهیتا رضائی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر آناهیتا رضائی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر آناهیتا رضائی

ثبت نظر برای دکتر آناهیتا رضائی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر آناهیتا رضائی

خدمات موجود در مطب روان درمانی ، خانواده درمانی ، زوج درمانی ،بررسی مشکلات شناختی و روانی کودکان و نوجوانان ، سالمندان

دکتر آناهیتا رضائی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر آناهیتا رضائی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر آناهیتا رضائی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر آناهیتا رضائی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر آناهیتا رضائی را مشاهده کنید.