دریافت نوبت دکتر نسترن حبیبی آشتیانی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nastaran-habibi-ashtiyani

کد نظام پزشکی: 80882

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نسترن حبیبی آشتیانی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

فوق تخصص: روانپزشکی کودک و نوجوان

اگر شما دکتر نسترن حبیبی آشتیانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نسترن حبیبی آشتیانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر نسترن حبیبی آشتیانی

ثبت نظر برای دکتر نسترن حبیبی آشتیانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نسترن حبیبی آشتیانی

فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان
تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

دکتر نسترن حبیبی آشتیانی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) روانپزشکی کودک و نوجوان هستند. مطب دکتر نسترن حبیبی آشتیانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نسترن حبیبی آشتیانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نسترن حبیبی آشتیانی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) روانپزشکی کودک و نوجوان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نسترن حبیبی آشتیانی را مشاهده کنید.