رزرو نوبت اینترنتی سمانه سیافی متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

سمانه سیافی

کد نظام پزشکی: م-3624

Icon Rate (از 0 نظر)

سمانه سیافی

متخصص: روانشناسی

اگر شما سمانه سیافی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من سمانه سیافی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های سمانه سیافی

ثبت نظر برای سمانه سیافی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره سمانه سیافی

کارشناس روان شناسی بالینی ،کارشناس ارشد روان شناسی شخصیت ،دارای پروانه از سازمان نظام روان شناسی وعضو انجمن روان شناسی ایران .
مشاوره های خانواده ، ازدواج ،، تحصیلی ،شخصیت اعتماد به نفس ،اضطراب....

سمانه سیافی متخصص روانشناسی هستند. مطب سمانه سیافی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین سمانه سیافی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از سمانه سیافی متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب سمانه سیافی را مشاهده کنید.