دریافت نوبت میلاد خواجه پور متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

milad-khajeh-poor

کد نظام پزشکی: 4485

Icon Rate (از 0 نظر)

میلاد خواجه پور

متخصص: روانشناسی

اگر شما میلاد خواجه پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من میلاد خواجه پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های میلاد خواجه پور

ثبت نظر برای میلاد خواجه پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره میلاد خواجه پور

کاندیدای دکترای روانشناسی سلامت نماینده رسمی ACBS در ایران دانش آموخته دوره های بین المللی رواندرمانی مدرس کشوری درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT مولف و مترجم کتاب های روانشناسی متخصص رواندرمانی بیماری های جسمی مزمن (سرطان ، دیابت ، ام اس ، درد مزمن و ...) زوج درمانی مشاوره پیش از ازدواج مشاوره پیش از طلاق رواندرمانی شکست عشقی رواندرمانی مشکلات فردی (اضطراب ، افسردگی ، وسواس و ...)

میلاد خواجه پور متخصص روانشناسی هستند. مطب میلاد خواجه پور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین میلاد خواجه پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از میلاد خواجه پور متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب میلاد خواجه پور را مشاهده کنید.