دریافت نوبت طراوت جلالی فراهانی متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

taravat-jalali-farahani

کد نظام پزشکی: 5361

Icon Rate (از 0 نظر)

طراوت جلالی فراهانی

متخصص: روانشناسی

اگر شما طراوت جلالی فراهانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من طراوت جلالی فراهانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های طراوت جلالی فراهانی

ثبت نظر برای طراوت جلالی فراهانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره طراوت جلالی فراهانی

طراوت جلالی هستم روان شناس و رواندرمانگر (زوج درمانگر، درمانگر اختلالات عملکرد جنسی و مشاور در زمینه اضطراب، افسردگی و مشاوره ی پیش از ازدواج)
دارای مجوز از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران

طراوت جلالی فراهانی متخصص روانشناسی هستند. مطب طراوت جلالی فراهانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین طراوت جلالی فراهانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از طراوت جلالی فراهانی متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب طراوت جلالی فراهانی را مشاهده کنید.