رزرو نوبت اینترنتی دکتر افروز افشاری متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر افروز افشاری

کد نظام پزشکی: 2625

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر افروز افشاری

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر افروز افشاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر افروز افشاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر افروز افشاری

ثبت نظر برای دکتر افروز افشاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر افروز افشاری

روانشناس بالینی
استادیار گروه روانشناسی دانشگاه الزهرا (س)
فوق دکترای طب روان تنی
روان درمانی فردی، گروه درمانی بزرگسالان
درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان

دکتر افروز افشاری متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر افروز افشاری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر افروز افشاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر افروز افشاری متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر افروز افشاری را مشاهده کنید.