دریافت نوبت دکتر سویا بهمنی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-soya-bahmani

کد نظام پزشکی: 124241

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سویا بهمنی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر سویا بهمنی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سویا بهمنی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر سویا بهمنی

ثبت نظر برای دکتر سویا بهمنی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سویا بهمنی

روانپزشک و روان درمانگر تحلیلی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران
عضو انجمن علمی روان درمانی

دکتر سویا بهمنی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر سویا بهمنی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سویا بهمنی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سویا بهمنی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سویا بهمنی را مشاهده کنید.