دریافت نوبت دکتر محمد غیاثوند متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-ghiyasvand

کد نظام پزشکی: 107086

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد غیاثوند

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر محمد غیاثوند هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد غیاثوند هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر محمد غیاثوند

ثبت نظر برای دکتر محمد غیاثوند

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد غیاثوند

دکتر محمد غیاثوند، روانپزشک و رواندرمانگر، متولد 1357، متاهل، اهل و ساکن تهران هستم. در زمینۀ درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات جنسی، اوتیسم، مشکلات در روابط بین فردی و مدیریت خشم، درمان به کمک دارو و رواندرمانی تجربه و علاقه دارم. برای مراجعانی که امکان حضور در مطب ندارند و یا عزیزان خارج از ایران، امکان رواندرمانی از طریق تماس تصویری (واتساپ، اسکایپ، زوم) فراهم است.

دکتر محمد غیاثوند متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر محمد غیاثوند واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد غیاثوند در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد غیاثوند متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد غیاثوند را مشاهده کنید.