رزرو نوبت اینترنتی سمیرا عظیم زاده متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

سمیرا عظیم زاده

کد نظام پزشکی: ر-3978

Icon Rate (از 0 نظر)

سمیرا عظیم زاده

متخصص: روانشناسی

اگر شما سمیرا عظیم زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من سمیرا عظیم زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های سمیرا عظیم زاده

ثبت نظر برای سمیرا عظیم زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره سمیرا عظیم زاده

روان درمانگر ، زوج درمانگر ، مشاوره پیش از ازدواج طرحواره درمانی ، مشاوره فردی

سمیرا عظیم زاده متخصص روانشناسی هستند. مطب سمیرا عظیم زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین سمیرا عظیم زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از سمیرا عظیم زاده متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب سمیرا عظیم زاده را مشاهده کنید.