دریافت نوبت دکتر کیانوش عباس آبادی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-kianoosh-abbas-abadi

کد نظام پزشکی: 59605

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کیانوش عباس آبادی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر کیانوش عباس آبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کیانوش عباس آبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر کیانوش عباس آبادی

ثبت نظر برای دکتر کیانوش عباس آبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کیانوش عباس آبادی

متخصص اعصاب و روان
روانپزشک
رواندرمانگر تحلیلی
زوج درمانگر و مشاور خانواده
مشاوره کودک و نوجوان
مشاوره آنلاین داخل و خارج کشور

دکتر کیانوش عباس آبادی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر کیانوش عباس آبادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کیانوش عباس آبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کیانوش عباس آبادی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کیانوش عباس آبادی را مشاهده کنید.