رزرو نوبت اینترنتی دکتر شهاب الدین بهرامی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر شهاب الدین بهرامی

کد نظام پزشکی: 106840

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهاب الدین بهرامی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر شهاب الدین بهرامی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شهاب الدین بهرامی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر شهاب الدین بهرامی

ثبت نظر برای دکتر شهاب الدین بهرامی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شهاب الدین بهرامی

متخصص اعصاب و روان- دارای بورد تخصصی مشاوره و زوج درمانی،سکس تراپی

دکتر شهاب الدین بهرامی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر شهاب الدین بهرامی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهاب الدین بهرامی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهاب الدین بهرامی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهاب الدین بهرامی را مشاهده کنید.