رزرو نوبت اینترنتی دکتر فاطمه زم متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فاطمه زم

کد نظام پزشکی: د-3073

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه زم

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر فاطمه زم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه زم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر فاطمه زم

ثبت نظر برای دکتر فاطمه زم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه زم

دکتر فاطمه زم

- عضو هیئت علمی دانشگاه

- مؤسس مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره خانه خورشید

- دارای پروانه فعالیت تخصصی از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران به شماره 3073

- وی از سال 83 فعالیت تخصصی خود در حوزه مشاوره و روان درمانی را آغاز نمود، در حوزه آسیب های روانی اجتماعی و توانمندسازی روانی به مدت 11 سال با شهرداری تهران همکاری کرد و در همین حین با دنبال کردن علاقه شخصی خود در مسیر روان درمانی پویشی فشرده و کوتاه مدت شروع به کسب دانش و تجربه نمود.

دانش اندوزی و درمانگری و کسب تجربیات و پژوهش و تالیف در این زمینه تا کنون ادامه دارد.

 

اکنون با تخصص روان درمانی پویشی فشرده و کوتاه مدت دوانلو

(D-ISTDP) در کلینیک ویریا مشغول به فعالیت است.

سابقه درمانگری وی در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد، مرکز مشاوره جهت( وابسته به جهاد دانشگاهی تهران)، کلینیک خانه خورشید می باشد

دکتر فاطمه زم متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر فاطمه زم واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه زم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه زم متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه زم را مشاهده کنید.