دریافت نوبت مرضیه دهقان نیری متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

marziyeh-dehghan-nayeri

کد نظام پزشکی: 24708

Icon Rate (از 0 نظر)

مرضیه دهقان نیری

متخصص: روانشناسی

اگر شما مرضیه دهقان نیری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من مرضیه دهقان نیری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های مرضیه دهقان نیری

ثبت نظر برای مرضیه دهقان نیری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره مرضیه دهقان نیری

موسس و مدیر مرکز روانشناختی و روانپزشکی روان نگاره دارای مدرک طرحواره درمانی از مرکز سلامت روان آلمان مرکز روانشناسی روان نگاره در زمینه ی ارائه کلیه خدمات روانشناسی در حوزه فردی، زوج ، مشاوره پیش از ازدواج، کودک و نوجوان و ... همراه شماست.

مرضیه دهقان نیری متخصص روانشناسی هستند. مطب مرضیه دهقان نیری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین مرضیه دهقان نیری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از مرضیه دهقان نیری متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب مرضیه دهقان نیری را مشاهده کنید.