دریافت نوبت سپیده لامعی متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

sepideh-lamei

کد نظام پزشکی: 1643

Icon Rate (از 0 نظر)

سپیده لامعی

متخصص: روانشناسی

اگر شما سپیده لامعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من سپیده لامعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های سپیده لامعی

ثبت نظر برای سپیده لامعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره سپیده لامعی

پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی مدیر گروه روانشناسی مسیر سپید عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره عضو انجمن روانشناسی ایران عضو انجمن روانشناسی آمریکا(APA) مولف کتابهایی در زمینه روانشناسی مدرس کارگاههای روانشناسی ارائه خدمات روانشناسی در زمینه؛ مشاوره پیش از ازدواج زوجدرمانی و حل تعارض کودکونوجوان فرزندپروری اختلالات( وسواس، اضطراب، افسردگی..)

سپیده لامعی متخصص روانشناسی هستند. مطب سپیده لامعی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین سپیده لامعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از سپیده لامعی متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب سپیده لامعی را مشاهده کنید.