دریافت نوبت دکتر ترانه موذنی متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-taraneh-moazeni

کد نظام پزشکی: 3671

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ترانه موذنی

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر ترانه موذنی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ترانه موذنی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر ترانه موذنی

ثبت نظر برای دکتر ترانه موذنی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ترانه موذنی

عضو انجمن روان شناسی ایران

عضو انجمن روان شناسی آمریکا

عضو انجمن بین المللی طرحواره درمانی تحت نظارت دکتر پائول کاسیانیک

سابقه ی بیش از ده سال تدریس در دانشگاه

دارای مدرک بین المللی از مرکز مطالعات پیشرفته سلامت روان آلمان

گذراندن دوره های طرحواره درمانی زوج در دانشگاه فرایبورگ آلمان

برگزاری بیش از ده ها سمینار و کارگاه های کاربردی با موضوعات هوش هیجانی، مدیریت استرس، افزایش بهره وری سازمانی در سازمان های دولتی از جمله شرکت مخابرات، بهزیستی و شرکت نفت تهران

برگزاری بیش از ده ها دوره ی آموزش مهارت های زندگی در مدارس متعدد منطقه 1 تا 7 تهران

شما عزیزان می توانید از سرتاسر دنیا به صورت آنلاین خدمات مشاوره ای را دریافت کنید.. فقط کافی است در واتس اپ به شماره زیر پیام دهید تا در کمترین زمان با شما ارتباط برقرار کنیم.

 

09011898408

دکتر ترانه موذنی متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر ترانه موذنی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ترانه موذنی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ترانه موذنی متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ترانه موذنی را مشاهده کنید.