دریافت نوبت دکتر وحیده فتحی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-vahideh-fathi

کد نظام پزشکی: 112066

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر وحیده فتحی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر وحیده فتحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر وحیده فتحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر وحیده فتحی

ثبت نظر برای دکتر وحیده فتحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر وحیده فتحی

متخصص اعصاب و روان
روانپزشک (درمان دارویی اختلالات روانپزشکی از جمله افسردگی ،اضطراب ، وسواس، دوقطبی ، اختلال خواب ، اختلالات جنسی ، اختلالات شخصیت ، اختلال خوردن ، انواع سردردها ، اختلال حافظه و اختلالات رفتاری کودک و نوجوان)
روان درمانگر
طرحواره درمانگر
نوروتراپی بادستگاه های نوروفیدبک
درمان بیش فعالی و اختلالات یادگیری کودک و نوجوان با دستگاه نوروفیدبک
درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان

دکتر وحیده فتحی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر وحیده فتحی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر وحیده فتحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر وحیده فتحی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر وحیده فتحی را مشاهده کنید.