رزرو نوبت اینترنتی دکتر زهرا کرمی متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر زهرا کرمی

کد نظام پزشکی: 3440

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر زهرا کرمی

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر زهرا کرمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر زهرا کرمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر زهرا کرمی

ثبت نظر برای دکتر زهرا کرمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر زهرا کرمی

دکتری تخصصی روانشناسی صاحب امتیاز و مدیر مسئول کلینیک روانشناسی و مشاوره روانپویش با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی به شماره (م_ ۶۷۷) دارای پروانه نظام روانشناسی به شماره3440 دانش آموخته ممتاز دانشگاه علامه طباطبایی عضو هیات علمی دانشگاه 14 سال سابقه کار رواندرمانی، رفتار درمانی و مشاوره مشاوره و رواندرمانی فردی (اضطراب،افسردگی، وسواس، اختلالات شخصیت) رواندرمانی بین فردی (خانواده، پیش از ازدواج، طلاق) رواندرمانی کودک و نوجوان (فرزندپروری، مشاوره تحصیلی، بیش فعالی) نوروتراپی (CES و tdcs)

دکتر زهرا کرمی متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر زهرا کرمی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر زهرا کرمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر زهرا کرمی متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زهرا کرمی را مشاهده کنید.