دریافت نوبت دکتر گیلدا کیانی مهر متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-gilda-kiani-mehr

کد نظام پزشکی: 107484

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر گیلدا کیانی مهر

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر گیلدا کیانی مهر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر گیلدا کیانی مهر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر گیلدا کیانی مهر

ثبت نظر برای دکتر گیلدا کیانی مهر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر گیلدا کیانی مهر

دکتر گیلدا کیانی مهر متخصص اعصاب و روان و فلوشیپ نوروسایکیاتری از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. یک دوره اختلالات حافظه و شناختی را در کشور فرانسه نیز گذرانده اند.

دکتر گیلدا کیانی مهر متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر گیلدا کیانی مهر واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر گیلدا کیانی مهر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر گیلدا کیانی مهر متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر گیلدا کیانی مهر را مشاهده کنید.