دریافت نوبت دکتر ساناز فتوره چی متخصص مشاوره فردی و تحلیل رفتار مدیران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sanaz-fatooreh-chi

کد نظام پزشکی: 6141

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ساناز فتوره چی

متخصص: مشاوره فردی و تحلیل رفتار مدیران

اگر شما دکتر ساناز فتوره چی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ساناز فتوره چی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر ساناز فتوره چی

ثبت نظر برای دکتر ساناز فتوره چی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ساناز فتوره چی

مشاوره فردی/کودک
کارشناس صدا و سیما
مدیر مسئول کلینیک راز خوشبختی
پیشگام دوره جامع والدگری مدرن
برگزار کننده جشنواره بازی سانا
با بیش از ۷ سال سابقه کار درمان و برگزاری کارگاه

دکتر ساناز فتوره چی متخصص مشاوره فردی و تحلیل رفتار مدیران هستند. مطب دکتر ساناز فتوره چی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ساناز فتوره چی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ساناز فتوره چی متخصص مشاوره فردی و تحلیل رفتار مدیران در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ساناز فتوره چی را مشاهده کنید.