دریافت نوبت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-maliheh-rafi-farahzadi

کد نظام پزشکی: 95972

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر ملیحه رفیع فرحزادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ملیحه رفیع فرحزادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

ثبت نظر برای دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی را مشاهده کنید.