دریافت نوبت دکتر حمید یوسفی شیویاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamid-yousefi-shiviyari

کد نظام پزشکی: 50851

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمید یوسفی شیویاری

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر حمید یوسفی شیویاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمید یوسفی شیویاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر حمید یوسفی شیویاری

ثبت نظر برای دکتر حمید یوسفی شیویاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمید یوسفی شیویاری

سال ۷۴ از دانشگاه تهران به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل شدم. پس از چند سال کار وارد رشته ی روان پزشکی دانشگاه ایران شده و از سال ۱۳۸۲ درحال فعالیت به عنوان روان پزشک هستم.

دکتر حمید یوسفی شیویاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر حمید یوسفی شیویاری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمید یوسفی شیویاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمید یوسفی شیویاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمید یوسفی شیویاری را مشاهده کنید.