دریافت نوبت دکتر عاطفه قنبری جلفایی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-atefeh-ghanbari-jolfaei

کد نظام پزشکی: 110929

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عاطفه قنبری جلفایی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر عاطفه قنبری جلفایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عاطفه قنبری جلفایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر عاطفه قنبری جلفایی

ثبت نظر برای دکتر عاطفه قنبری جلفایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عاطفه قنبری جلفایی

دکتر عاطفه قنبری جلفایی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر عاطفه قنبری جلفایی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عاطفه قنبری جلفایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عاطفه قنبری جلفایی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عاطفه قنبری جلفایی را مشاهده کنید.