دریافت نوبت مینا حسینی سده متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

mina-hoseini-sadeh

کد نظام پزشکی: 4198

Icon Rate (از 0 نظر)

مینا حسینی سده

متخصص: روانشناسی

اگر شما مینا حسینی سده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من مینا حسینی سده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های مینا حسینی سده

ثبت نظر برای مینا حسینی سده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره مینا حسینی سده

جهت مشاوره حضوری و تلفنی کلینیک نیک اندیشان روزهای فرد از ساعت 9 صبح الی 9 شب با شماره ۲۲۲۷۰۵۴۴ و ۲۲۹۰۴۵۰۷ و ۲۲۹۰۴۵۰۸ تماس بگیرید. جهت مشاوره حضوری و تلفنی کلینیک پایا روزهای زوج 10 صبح تا 8 عصر با شماره ۲۶۴۵۹۲۳۶ و ۲۶۷۶۸۲۰۴ تماس بگیرید.

مینا حسینی سده متخصص روانشناسی هستند. مطب مینا حسینی سده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین مینا حسینی سده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از مینا حسینی سده متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب مینا حسینی سده را مشاهده کنید.