دریافت نوبت دکتر فاطمه یونسی متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fatemeh-younesi

کد نظام پزشکی: 5615

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه یونسی

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر فاطمه یونسی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه یونسی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر فاطمه یونسی

ثبت نظر برای دکتر فاطمه یونسی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه یونسی

من دکتر فاطمه یونسی دانش آموخته رشته روانشناسی سلامت از دانشگاه خوارزمی تهران هستم. در حین تحصیلم به روانکاوی علاقمند شدم. تحلیل فردی خود را آغاز کردم و به شکل تخصصی تحت آموزش روانکاوی، سوپرویژن فردی و گروهی بودم.
دارای پروانه فعالیت از سازمان نظام روانشناسی هستم. از سال 94 تاکنون بعنوان رواندرمانگر در مرکز مشاوره دانشگاه تهران مشغول هستم. همچنین در کلینیک کار خصوصی انجام می دهم.
من در حوزه مشکلات فردی و بین فردی از جمله افسردگی، اضطراب و مسائل عاطفی و خانوادگی مراجع می پذیرم و اختصاصا با بزرگسال کار می کنم.

دکتر فاطمه یونسی متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر فاطمه یونسی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه یونسی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه یونسی متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه یونسی را مشاهده کنید.