رزرو نوبت اینترنتی دکتر محبوبه بیهقی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محبوبه بیهقی

کد نظام پزشکی: 82351

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محبوبه بیهقی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر محبوبه بیهقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محبوبه بیهقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر محبوبه بیهقی

ثبت نظر برای دکتر محبوبه بیهقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محبوبه بیهقی

روانپزشک(متخصص اعصاب و روان) . دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران، انیستیتو روانپزشکی تهران روانپزشک در حوزه کودک و نوجوان، بزرگسال، اعتیاد، زوج درمانی، رواندرمانی، درمان اختلال وسواس، افسردگی، اختلالات اضطرابی، فوبیا، اختلالات شخصیت درمان اختلال بیش فعالی و کاهش تمرکز در کودکان و بزرگسالان ویزیت و مشاوره حضوری ویزیت و مشاوره تلفنی یا واتساپ ( با توجه به شرایط بیماری کرونا مراجعان عزیز میتوانند از طریق تلفنی و یا واتساپ مشاوره غیرحضوری داشته باشند)

دکتر محبوبه بیهقی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر محبوبه بیهقی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محبوبه بیهقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محبوبه بیهقی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محبوبه بیهقی را مشاهده کنید.