دریافت نوبت دکتر راضیه نیری فرد متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-raziyeh-nayeri-fard

کد نظام پزشکی: 121097

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر راضیه نیری فرد

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر راضیه نیری فرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر راضیه نیری فرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر راضیه نیری فرد

ثبت نظر برای دکتر راضیه نیری فرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر راضیه نیری فرد

روانپزشک و روان درمانگر بزرگسال

بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.

فعالیت در زمینه :

# درمان دارویی و رواندرمانی بزرگسالان

درمان اختلالات خلقی (افسردگی و دو قطبی)، اضطرابی (اضطراب منتشر-فوبیای اختصاصی و اجتماعی-پانیک-اختلال استرس بعد از سانحه)، تیک و وسواسهای فکری و عملی، اختلالات روانپریشی و هذیانی،اختلالات انطباقی و سوگ ،اختلالات خوردن(بی اشتهایی عصبی و پرخوری)،اختلالات خواب و ...

#روان درمانی_تحلیلی

#روانکاوی

#روان_درمانی_فردی

#گروه_درمانی

#روان_درمانی_آنلاین

*ویزیت حضوری فقط با نوبت قبلی.

*درصورتیکه موفق به گرفتن نوبت تلفنی و یا اینترنتی نشدید، جهت هماهنگی ویزیت (حضوری و یا تلفنی) به واتزاپ به شماره 09357814872 پیام دهید.

*با سپاس از مراجعین محترمی که نظرات مثبت خود را که نتیجه پیگیری منظم ایشان از درمان بوده ثبت کرده اند. امیدوارم سایر مراجعین گرامی با عدم رضایت، علت را در جلسه درمان با من درمیان بگذارند. امید که با هم بتوانیم در جهت سلامتی و بهبودی قدم برداریم.

 

*جهت شرکت در جلسات آنلاین گروه درمانی تحلیلی به واتساپ به شماره 09357814872 پیام ارسال نمایید.

دکتر راضیه نیری فرد متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر راضیه نیری فرد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر راضیه نیری فرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر راضیه نیری فرد متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر راضیه نیری فرد را مشاهده کنید.