رزرو نوبت اینترنتی دکتر مرتضی نوع پرست متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مرتضی نوع پرست

کد نظام پزشکی: 96949

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مرتضی نوع پرست

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر مرتضی نوع پرست هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مرتضی نوع پرست هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر مرتضی نوع پرست

ثبت نظر برای دکتر مرتضی نوع پرست

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مرتضی نوع پرست

دکتر مرتضی نوع پرست متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر مرتضی نوع پرست واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مرتضی نوع پرست در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرتضی نوع پرست متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مرتضی نوع پرست را مشاهده کنید.