رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدعباس قاسمی حسینی متخصص قلب و عروق, داخلی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدعباس قاسمی حسینی

کد نظام پزشکی: 44777

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدعباس قاسمی حسینی

متخصص: قلب و عروق, داخلی

اگر شما دکتر سیدعباس قاسمی حسینی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدعباس قاسمی حسینی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق, داخلی

نمونه کار های دکتر سیدعباس قاسمی حسینی

ثبت نظر برای دکتر سیدعباس قاسمی حسینی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدعباس قاسمی حسینی

دکتر سیدعباس قاسمی حسینی متخصص قلب و عروق, داخلی هستند. مطب دکتر سیدعباس قاسمی حسینی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدعباس قاسمی حسینی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدعباس قاسمی حسینی متخصص قلب و عروق, داخلی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدعباس قاسمی حسینی را مشاهده کنید.