دریافت نوبت دکتر میثم مرتاضیان متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-meysam-mertazian

کد نظام پزشکی: 114022

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میثم مرتاضیان

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر میثم مرتاضیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میثم مرتاضیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر میثم مرتاضیان

ثبت نظر برای دکتر میثم مرتاضیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میثم مرتاضیان

دکتر میثم مرتاضیان متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر میثم مرتاضیان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میثم مرتاضیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میثم مرتاضیان متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میثم مرتاضیان را مشاهده کنید.