دریافت نوبت دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-behzad-mohamad-poor-ahrenjani

کد نظام پزشکی: 44779

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی

ثبت نظر برای دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی

دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهزاد محمدپور اهرنجانی را مشاهده کنید.